No. 1 Trending Print This Fall? Pop Culture Nostalgia!

Shirts with fun prints are never going out of style, and one print in particular is taking the world by storm this fall. Visit any of your favorite retail stores, and you’ll stumble upon dozens of shirts featuring logos and posters of bands, movies, and TV shows from the ‘80s and ‘90s.

View this post on Instagram

#spolupráca / Akože nebudem klamať, odkedy som v 9.mesiaci, vládzem rapídne menej.😤 Stalo sa to viac menej zo dňa na deň, čo nechápem.🤔 Byt je však stále z časti nezorganizovaný a krabice nevybalené, ale fungovať nejako musíme. Takže čo zvládnem, to porobím ja.💪🏻 Jedná sa teraz hlavne o bežné domáce práce ako pranie, žehlenie (s tým to teda nepreháňam), udržovanie čistoty a samozrejme vysávanie.🏠 Teda ok, trochu machrujem, lebo také samozrejmé je to z veľkej časti vďaka vysávaču @philipscz SpeedPro Max Aqua.💨 Som veľmi rada, že ho máme, lebo s ním vysávam denne (niekedy aj viackrát denne) a nerobí mi to žiaden problém. Má výbornú saciu schopnosť, poradí si aj s kobercami (používam turbo režim) a na všetky miesta vidím aj vďaka svetielkam.💡 Akože áno, vypisujem sa tu o vysávači, ale minule sme s kamoškou mali na obede asi 10-minútovú debatu o tom, kde najradšej nakupujeme potraviny a keď sme si to uvedomili, veľmi sme sa smiali.😅 Takže snáď chápete, akú radosť a službu mi dokáže spraviť takáto praktická vec! Navyše, keď dovysávam, zatiaľ, kým mu nájdeme fixné “parkovisko”, ho viac menej kdekoľvek opriem, žiadne šnúry, motanie a problémy. Tento týždeň mi príde mamka, isto sa už teší, ako ho vyskúša, lebo sa o ňom už napočúvala dosť.💃🏼 / #philipscz #vysavaavytira #speedpromaxaqua

A post shared by REBEKA WECHSLER (@styleofbecca) on

The nostalgia wave is coming at us quickly, and it’s easier than ever to showcase your love for the most iconic pop culture phenomena from the past. Whether you’re a fan of old Disney classics or cult metal bands, you’ll probably find something you like at Zara, Bershka, or H&M.

All of these stores – and many more – have stylish pieces with throwback references in their offer and the list of options is pretty much limitless. You no longer have to search online or order custom-made clothes to walk around with a shirt with a Clueless poster or a Def Leppard logo.

In addition to being super-stylish right now, this trend will add some personality to your wardrobe. It’s an amazing way to express your love for your favorite cult movies and TV shows, and maybe even meet new friends who share your obsession.

View this post on Instagram

Name your favourite @Disney princess #newin

A post shared by Pull&Bear (@pullandbear) on